Przydział sal dydaktycznych w roku akademickim 2016/17

ARTYKIEWICZ-SKRLA Dorota – poniedziałek 306 / 10:00-14:00, czwartek 306 / 13:00-19:00, piątek 306 / 10:00-18:00
BIEG-PIASECZNA
Aleksandra – piątek 303 / 14:30-16:00
BOBRZECKI
Krzysztof – poniedziałek 303 / 14:00-20:00, wtorek 205 / 9:00-14:00, środa 301 / 9:00-16:00
CISZEWSKI Marcin – poniedziałek 301 / 9:30-14:00, środa 303 / 9:00-13:30
DĄBROWSKA Aleksandra – wtorek 305 / 14:30-20:00, środa 305 / 14:30-20:00, czwartek 305 / 9:00-14:00, czwartek 302 / 14:00-18:00
FABRELLO Anna – poniedziałek 206 / 9:00-14:30, środa 206 / 14:30-20:00
FRANKOWSKA Witosława – poniedziałek 205 / 9:00-13:45, wtorek 205 / 14:00-17:15, piątek 206 / 9:00-13:30
HARASIMOWICZ Bożena – poniedziałek 206 / 14:30-18:00, środa 306 / 9:00-13:45
KACZOROWSKI Robert – wtorek 205 / 17:30-20:00, czwartek 205 / 12:30-20:00
KOSKA Beata – wtorek 204 / 9:00-14:30, czwartek 301 / 9:00-14:30
KOSMALSKI Zbigniew – wtorek 301 / 17:00-21:00
KOTLIŃSKI Stanisław Daniel – wtorek 305 / 9:00-14:15, środa 305 / 9:00-14:15, piątek 305 / 9:00-14:15
KRASYUN-KORUNNA Liana – czwartek 301 / 14:30-18:00
KUCHARSKA-SZEFLER Aleksandra – wtorek 304 / 14:30-20:00, piątek 304 / 9:00-15:00
KUSIEWICZ Piotr – piątek 205 / 9:00-21:00
LISIECKA Zuzanna – poniedziałek 304 / 9:00-13:45, czwartek 304 / 13:30-20:00
MALISZEWSKA Wiesława – wtorek 304 / 9:00-14:30, środa 304 / 9:00-14:00
MARCINIEC Ewa – poniedziałek 301 / 14:15-20:00, wtorek 301 / 9:00-15:00, środa 301 / 16:15-20:00
MIKOLON Anna – czwartek 304 / 9:00-13:30
MINKIEWICZ Ryszard – poniedziałek 205 / 14:00-20:00, wtorek 206 / 9:00-16:30, środa 206 / 9:00-14:30, czwartek 206 / 9:00-15:00
MOZGIEL-MEDYŃSKA Aleksandra – poniedziałek 206 / 9:00-14:30
NANOWSKA Małgorzata – wtorek 302 / 9:00-13:00
NOWICKI Piotr – czwartek 305 / 14:30-19:00, piątek 304 / 15:00-20:00
PARADOWSKI Dariusz – poniedziałek 304 / 14:00-20:00, środa 304 / 14:00-20:00
RAPPE Jadwiga – środa 205 / 10:00-17:15, czwartek 205 / 9:00-12:10, czwartek S2 / 13:15-16:30 (w terminach: 5-6.10, 19-20.10, 9-10.11, 16-17.11, 7-8.12, 14-15.12, 10-12.01, 17-19.01, w pozostałych st. wykł. dr Witosława FRANKOWSKA)
RUMIANOWSKA Alicja – wtorek 306 / 9:00-13:00, czwartek 306 / 10:00-13:00
SIENKIEWICZ Andrzej – poniedziałek 302 / 9:00-15:00, piątek 302 / 9:00-15:00
SKONECZNA-LANGMAN Małgorzata – wtorek 303 / 9:00-15:00, czwartek 303 / 9:00-15:00
SKRLA Leszek – poniedziałek 306 / 14:00-20:00, wtorek 306 / 14:00-17:30, środa 306 / 14:00-17:30
STANISŁAWSKI Przemysław – poniedziałek 305 / 14:00-17:15
TROĆ Grażyna – poniedziałek 305 / 9:00-14:00
WAWRYKÓW Krystyna – piątek 301 / 10:00-13:30
WIŚNIEWSKI Ignacy – poniedziałek 303 / 9:00-14:00, środa 302 / 9:00-15:00
ZIENIEWICZ Jadwiga – czwartek 205 / 12:30-20:00, piątek 206 / 13:30-17:00